Stosunek w dniu pominięcia trzeciej tabletki antykoncepcyjnej

Witam, biorę tabletki Teenia o godzinie 19.30. pierwszą wziełam, drugą wzięłam, trzecią (pierwszy tydzień) zapomniałam, o godzinie mniej więcej po 20 uprawialam seks bez zabezpieczenia i mój mężczyzna nie doszedł we mnie. o tabletce przypomniałam sobie o 11 rano dnia kolejnego. zbliża się 19.30 i wezmę 4 o prawidłowej porze. jakie jest ryzyko, że zaszłam w ciążę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.