Stosunek w dzień owulacji a możliwość zapłodnienia

Witam , mam bardzo ważne pytanie , wspóżyłam ze swoim chłopakiem dwa dni po okresie i wychodzi na to , że był to dzien owulacji ...doszło do masturbacji , ale na zewnatrz z tym, że była założona prezerwatywa, potem przed stosunkiem zmieniliśmy na nową prezerwatywę , czy jest możliwa ciąża ? Był to mój pierwszy raz

Piotr Pilarski

Jak owulacja może być 2 dni po okresie? Ryzyko ciąży jest niewielkie. Sugeruję jeszcze raz przestudiować cykl kobiety.

Pozdrawiam.