Stosunek z partnerem podczas grzybicy pochwy i jednoczasowe stosowanie leków Gynalgin z Mucovaginem

Witam! Mam nietypowe pytanie, czy podczas grzybicy pochwy mogę się kochać z partnerem ? to sytuacja wyjątkowa, on wyjeżdża na bardzo długo. Wiem, że nie jest to zalecane, ale czy w drodze wyjątku możemy użyć prezerwatywy? Drugie pytanie dotyczy tego, czy mogę jednocześnie stosować lek Gynalgin z Mucovaginem ? Czy dopiero po zakończeniu kuracji Gynalginem ? Pozdrawiam serdecznie.

Aleksander Ropielewski

Może Pani stosować gynalgin z mucovaginem. Odnośnie stosunku podczas zakażenia, nie jest to wskazane. Przede wszystkim nie będzie on dla Pani przyjemny, a może być bolesny.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski