Stosunek z wytryskiem w pierwszym dniu okresu

Witam! Mam dylemat..Otóż 06.12 i 07.12 kochałam się z narzeczonym,doszedł we mnie, ale to był 1 dzień okresu. Po 12 dniach zrobiłam test Beta HCG wynik negatywny >0,1 Okres mam regularny co miesiąc każdego 6 dnia miesiąca, w tym miesiącu nic. Okropnie boli mnie brzuch po lewe stronie,mam wrażliwe piersi,jestem zmęczona i mam wzmożony apetyt. Dziś ponowiłam Betę - wynik bez zmian, negatywny. Czy mimo tego, mogę byc w ciąży ? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam. Magdalena.

Lek. Tomasz Budlewski

Bardzo mało prawdopodobne po ujemnym wyniku beta HCG. Opóźnienie miesiączki może wynikać ze stresu, infekcji, podróży itp. Jeżeli krwawienie nadal nie wystąpi w najbliższych dniach proszę udać się do ginekologa.