Stosunki z wytryskiem w pochwie i petting a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Dnia 8,10,13,16,17 dc uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia z wytryskiem w środku.... a 18 dc były pieszczoty bez wytrysku, bez wprowadzenia członka do pochwy, była tylko tzw. palcówka ale wcześniej chłopak ręką bawił się swoim penisem i obawiam się, że mógł mieć preejakulat na palcu a potem znów wprowadzał mi palce do pochwy dodam, że było to z innym partnerem Jestem pewna, że pierwszy partner z którym miałam stosunek z wytryskiem w pochwie mógł mnie na pewno zapłodnić.czy mam rację ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę ryzyko ciąży dotyczy stosunków z obydwoma partnerami. Bez wątpienia jest jednak ono wyższe w przypadku niezabezpieczonych kilku stosunków w 8-17 dniu cyklu.