Pieszczoty - czy możliwe jest, żebym zaszła w ciążę?

Chłopak pieścił mnie około 3 tygodnie temu. Były to jednostronne pieszczoty. Nie wkładał palców do pochwy, mówi, że nie dotykał swojego członka w tym czasie, ale pewny nie jest.
Chciałabym wiedzieć, czy możliwe jest, żebym zaszła w ciążę, jeśli jednak dotykałby najpierw swojego członka, a później mnie. 5 dni spóźnia mi się okres. Martwię się.

ponad rok temu

Witaj,

Jeżeli partner nie dotykał Twojej pochwy, ani tym bardziej jej nie penetrował, to zajście w ciążę jest wykluczone.

Natomiast na penisie, który wcześniej był stymulowany, mogły utrzymać się niewielkie ilości, jeżeli nie spermy, to preejakulatu - płynu zawierającego niewielkie ilości plemników. Gdyby więc partner dotykając wcześniej członka wprowadził palce do pochwy, to teoretycznie zapłodnienie mogłoby być możliwe. Prawdopodobieństwo jest jednak znikome ze względu na m.in. ograniczoną żywotność plemników.

Dla pewności zalecam wykonanie testu ciążowego w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam