Strach przed ciążą po pettingu

Witam, mam pytanie.BArdzo obawiam sięciązypo pettingu.Boję się, ze coś mógł wprowadzić na palcu. był to 24 i 25 dc. Okres miał być 6 sierpnia. zblizenie 29 i 30 lipca. Dziś 8 sierpnia a okreus brak. TEmperatura 7 sierpnia popoludniu pod pacha wynosiła 36.9, a dziś rano 36.5, zaś dziś popoludniu już 37.2. zresztą tutaj jest wszystko opisane. http://ponton.org.pl/pl/forum/temat/jak-duze-ryyzko-0 proszę mi powiedzić, ja duże ryyzko ciąży? Bardz się boje. Prosze o szybką odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ryzykownego zdarzenia. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.