Streptococcus alfa-hemolizujący jako przyczyna zapalenia miednicy mniejszej

STREPTOCOCCUS ALFA-HEMOLIZUJĄCY wzrost obfity[ ] czy moze byc on przyczyna zapalenia miednicy mniejszej? co to jest i czy jest to grozne?? czy jest zarazliwe a jesli tak to jak sie tym mozna zarazic??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Wynik wskazuje na zakażenie bakteryjne.