Struktury kostne uwidocznione na badaniu prawidłowe

Proszę o wyjaśnienie opisu TK głowy technika warstwowa bez kontrastu. Cech krwawienia wewnątrzczaszkowo nie uwidoczniono. Przysierpowo przysierpowo okolicy czołowej lewej przylegle do blaszki wewnętrznej kości czołowej widoczne kuliste zwapnienie o średnicy 7mm -zwapniały oponiak ? Zwapnienie w oponie? Poza tym gęstość tkankowa istoty szarej i białej prawidłowa. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony,symetryczny ,nieprzemieszczony.Struktury kostne uwidocznione na badaniu prawidłowe .

Należy zgłosic się do lekarza, który badanie zlecił bądź neurochirurga. Pokieruje dalszą diagnostyką ponieważ zmiana wymaga wyjasnienia.