Co oznacza wynik MRI mózgowia?

Proszę o interpretację wyniku MRI: w obrębie mózgowia liczne zmiany hiperintensywne, okołokomorowo i nadnamiotowo, zlewjące się, w T1 zmaina o niskim sygnale w okolicy trójkątów komorowych, intensywność sygnałów w istocie białe i szarej prawidłowa, układ komorowy nadnmiotowy prawidłowy, wodociąg i komora IV prawidłowa, intensywność sygnałów tylnojamowych prawidłowa, po podaniu kontrastu bez wzmocnień patologicznych w okolicy czołowej zwapniały oponiak lub zmiana hiperostosis frontalis

MRI OPIS: MRI: " w obrębie mózgowia liczne zmiany hiperintensywne, okołokomorowo i nadnamiotowo, zlewjące się, w T1 zmiana o niskim sygnale w okolicy trójkątów komorowych, intensywność sygnałów w istocie białe i szarej prawidłowa, układ komorowy nadnmiotowy prawidłowy, wodociąg i komora IV prawidłowa, intensywność sygnałów tylnojamowych prawidłowa, po podaniu kontrastu bez wzmocnień patologicznych w okolicy czołowej zwapniały oponiak lub zmiana hiperostosis frontalis " . Czy nie ma zaburzeń metabolicznych ?? Jak tarczyca, cukrzyca, ?? Zaburzenia krążenia mózgowego, obwodowego ?? Niewydolnosci żylne ? Żylaki ?? Nałogi: nikotyna, kawa, używki etc...
Opis nie wskazuje na SM, raczej zmiany drobne niedokrwienne , w przebiegu nadciśnienia, miażdżycy, częstych migren , innych zaburzeń krążenia czy metabolizmu.... Ważne współistniejące schorzenia; waga, dieta, tryb życia, nastrój i sen.
Opis MRI do interpretacji klinicznej Zależnie od stanu Pacjenta; objawów, obciążęń chorobowych
Pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań !, spisem leków,
Pozdrawiam i zapraszam