Struktury mózgowia odpowiednie do wieku ciążowego
Witam proszę powiedzieć mi czy usg mojej ciąży jest prawidłowe usg robiłam dni 10.11.2015r. ostatnią miesiączkę miałam 21.08.2015r. oto opis: W powiększonym trzonie macicy ciąża pojedyncza, ruchy płodu obecne, NT=1,29 mm. Zarys kręgosłupa widoczny. Struktury mózgowia odpowiednie do wieku ciążowego. Widoczne NB. Serce -FHR obecne, miarowe 173/min. Przepływ przez przewód żylny tongue sticking out smileyL-1,11. Pęchcerz moczowy widoczny. Biometria: CRL-47,8mm,BPD-16mm,HC-62 mm,AC46mm,PL-8mm

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna jest ocena całego wyniku i analiza centyli na wyniku. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę.