Struktury tylnego dołu czaszki bez zmian, przestrzeń podpajączynówkowa szerokości prawidłowej
WYNIK BADANIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO Badany narząd: głowa z kontrastem Mózgowie bez zmian ogniskowych Zwapnienie?, złogi hemosyderyny?, w splocie naczyniówkowym w rogu tylnym komory bocznej lewej. uklad komórkowy nieposzerzony, symetryczny, nieprzemieszczony. Struktury tylnego dołu czaszki bez zmian, przestrzeń podpajączynówkowa szerokości prawidłowej . Proszę o interpretacje wyników

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania jest prawidłowy. Ostateczna interpretacja należy jednak do lekarza zlecającego badanie lub neurologa. Dlatego sugeruję udać się z wynikiem na konsultację lekarską w gabinecie.
Pozdrawiam.