Stwierdzenie przepukliny przełykowej

Witam! U mojego tatu stwierdzono przepukline przelykowa zaczelo sie od wymiotow a nastepinie od utraty wagi. Lekarz stwierdzil . ze wszystko jest wporzadku niestety wszystko nasilalo sie nie mogl jesc pic wszystko oddawal przyjeli go do szpitala zrobiono badania stwierdzono ze zoladek jest zdrowy wzieto mu odcinek powiedziano ze to nowotwor, zostal sierowany do por. spec. i zaczeto od nowa z badaniami na jednym ze skierowan bylo napisane nowotwro zlosciwy trzeciego stopnia czesci przelykowej

Jeśli w badaniu histo-patologicznym stwierdzono komórki nowotworowe to bez względu na to czy jest przepuklina czy nie, konieczna jest szybka konsultacja onkologiczna i leczenie. Z pani opisu wygląda na to, że jest to początkowe stadium, a więc szansa na całkowite wyleczenie jest bardzo duża.