Nudności, brak apetytu i złe samopoczucie oraz przepuklina rozworu przełykowego
Witam Dwa tygodnie temu zaczely sie nudnosci brak apetytu i zle samopoczucie (praktycznie bezbolowo, moze sporadycznie czasami bol). Po tygodniu zaczelo przechodzic. Zaczalem jesc. Od poczatku zrobily mi sie since pod oczami. Teraz czuje sie duzo lepiej fizycznie nie koniecznie psychicznie. Badania morfologia, usg i rtg brzucha w normie. Gastroskopia: przepuklina rozworu przelykowego i stan zapalny sciany odzwiernikowej zoladka. Niepokoja mnie tylko uciski a czasami bole wokol talii czy pachwin.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie. Mogę jedynie napisać, iż dolegliwości o których Pan pisze (bóle w okół talii i pachwin) nie są związane z obecnością przepukliny rozworu przełykowego. Objawy choroby refluksowej są diametralnie różne.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski