Stwierdzenie wodniaka jądra po urodzeniu
WITAM.U SYNA OD RAZU PO URODZENIU STWIERDZONO WODNIAKA JADRA.DO 2 LAT SIE NIE WCHŁONĄŁ I MIAL ZABIEG.POTEM PO OK 10 MIESIACACH WODNIAK POWROCIL. KONTROLOWALAM TO NA USG(2 ML OBJETOSCI).DWA TYGODNIE TEMU NA BILANSIE 4-LATKA BYL WODNIAK, WCZORAJ ROBILAM PONOWNIE USG A WODNIAK JEST MALUTKI(1 ML OBJETOSCI). CZY TO MOZLIWE ZE W CIAGU DWOCH TYGODNI SIE WCHŁONĄŁ CZY MOZE SAMOISTNIE PĘKNĄŁ? CO MAM ROBIC W TEJ SYTUACJI? CZY PEKNIECIE WODNIAKA JEST GROŹNE DLA ZDROWIA? CZY MOZE SIE ODNOWIC LUB POWIEKSZYC?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Raczej są to różnice wynikające z dwóch różnych pomiarów. Nie ma powodu do niepokoju. Pęknięcie wodniaka (gdyby nawet do niego doszło) nie jest niebezpieczne.