Stymulacja cyklu lekiem Clostilbegyt a starania o ciążę

Witam, Mam stymulacje owulacji lekiem Clostilbegyt od 5 do 9 dnia cyklu. Pozniej monitoring 11-12 dzien cyklu, nastepnym zastrzyk i owulacja. Mam 8 dzien cyklu, moje Pytanie kiedy wspolzyc aby szanse na Ciaze byly jak najwieksze. Dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O termin współżycia proszę zapytać podczas następnej wizyty kontrolnej. Wszelkie wątpliwości najlepiej wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.