Stymulowanie cyklu a owulacja

witam , ostatnia miesiaczke mialam 22 sierpnia. mam nieregularne cykle 32-40 dni. ten byl stymulowany clostibegyt i luteina . 19/20 dc byla owulacja. dzis jest 34 dzien cyklu. 33 dc zrobilam test z krwi i wyszedl wynik 101 , niestety na usg nic nie widac, czy taki wynik na tym etapie jest dopuszczalny ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, dopuszczalny. W USG przyjmuje się że można zaobserwować pęcherzyk przy poziomie 1000.