Sucha skóra na członku po stosunku

Witam, mam taki problem, od jakiegoś czasu po stosunku bez zabezpieczenia z moją partnerką na drugi dzień mam strasznie suchą skóre na członku, problem z jej ściągnięciem z żołędzia, odczuwam wtedy ból i robią sie małe ranki, próbowałem używać żelu intymnego przy stosunku, pojawiły sie prosaki, po prysznicu zeszły, lecz skóra jak wcześniej, zrobiła się sucha.. wcześniej nie miałem takiego problemu, mam 30 lat, moja partnerka z którą jestem od 6 lat nie ma żadnych objaw, swedzenia oraz pieczenia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.