Suche plamy na kolanach, łokciach i policzkach u 15-miesięcznej córki

Moja córka ma 15 miesięcy.Już kilka miesięcy po porodzie zaczęły się porblemy ze skórą- miała suche plamy na kolanach,łokciach i policzkach, czasem te plamy się robiły czerwone.Po drugim w ciągu miesiąca zapaleniu oskrzeli z dusznościami odesłano nas do alergologa,ten dał Ketotifen,a miesiąc temu zmienił na Delortan, po tej zmianie suche plamy wróciły.Alergolog kazał zwiększyć dawkę na 2,5x2, po czym się poprawiło, a teraz znów kazał zmniejszyć.Nie robił córce żadnych badań.Czy zmienić lekarza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli nie ma Pani zaufania do specjalisty alergologa, proszę rozważyć zmianę lekarza. Zaufanie to bowiem podstawa współpracy.