Czerwone, suche plamy na twarzy a możliwe przyczyny

jakiś czas temu trafiłam do dermatologa i alergologa z problemem nagłych wysypek, oraz swędzenia górnej części ciała. Alergolog podejrzewał łojotok, i dał skierowanie na badania alergiczne w kierunku chemikaliów (nic nie wskazały) , dermatolog podejrzewała świerzb, przepisała tabletki łagodzące swędzenie oraz specjalną maść przeciw tej chorobie, ale po tabletkach swędzenie ustało dlatego też z maści nie skorzystałam. Obecnie pojawiły się czerwone plamy na twarzy, drobne, suche-co to może być?

Nie korzysta Pani z leków zapisanych przez lekarza uznając zapewne, że nie są potrzebne . Teraz zaś oczekuje Pani wyleczenia przez internet.... Nie pomoże sobie Pani takim postępowaniem. Zalecam zawsze ścisłe przestrzeganie zaleceń lekarskich.