Czerwone i suche plamy a twarzy

Witam mam 25 lat, od Ok.poltora tygodnia mam na twarzy czerwone suche plamy, mam wrazliwa cere myje bialym jeleniem, kosmetykow nie zmienialam, smaruje kremem lub masciami ale nic niepomaga. Prosila bym o pomoc.

Dzień dobry,

Do mycia twarzy lepiej używać kosmetyków specjalnie do tego przeznaczonych - jeśli ma Pani cerę wrażliwą wskazane są delikatne produkty myjące (pianki, żele skierowane konkretnie do cer wrażliwych).
Jeśli problem nie mija mimo stosowanych przez Panią produktów, warto udać się na konsultację do dermatologa.

Pozdrawiam

proszę stosować Cetaphil emulsję micelarną zamiast mydła i krem atoperal odstawić słodycze i pikantne pokarmy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska