Czerwona skóra na szyi po goleniu

Witam . Mam problem . Po goleniu na szyi mam czerwone place ,czerwone krostki . Jak to wyleczyć ?. W ogóle po goleniu mam suchą skórę . Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Witam, być może ma Pan zapalenie mieszków włosowych, ale najlepiej jest udać się do dermatologa aby obejrzał skórę.Na suchą skórę polecam krem nawilżający zastosować.