Czym złagodzić skórę twarzy po kwasach owocowych?

witam, mam pytanie , czym zlagodzic skure twarzy po kwasach owocowych, bo trwa to juz 3 miesiace i dalej piecze i jest zaczerwieniona . prosze o pomoc . dziekuje

Proszę skorzystać z emulsji micelarnej Cetaphil i nawilżania kremem Toleriane Ultra. Proszę nie korzystać z zabiegów złuszczania. Jeśli to nie pomoże to koniecznie trzeba udać się do dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska