Suchość pochwy podczas pieszczot z partnerem

Witam,mam 19 lat, jestem dziewica.Mój problem polega na tym, ze gdzieś tak w okolicach wakacji,mialam biale uplawy,a jakis miesiac temu zauwazylam,ze podczas pieszczot z moim facetem jestem sucha jak doslownie pieprz,a jeszcze do niedawna mówiąc kolokwialnie lało mi sie po nogach. Oczywiście byłam u ginekologa,ale on mówi ,ze wszystko ok,ze partner zly. Nie wiem co mam o tym myśleć ,bardzo proszę o odpowiedz,z góry dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani spróbowac stosowania globulek dopochwowych z kwasem hialuronowym, powinny złagodzić dolegliwości.
Pozdrawiam