Suplementy na odporność podczas starań o ciążę

Witam.Staramy się z partnerem o dziecko i chciałam się dowiedzieć co mogę stosować na odporność. Dodam ,że zażywam kwas foliowy,witaminę d oraz luteinę 2x2 na uregulowanie cyklu.Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

A co dolega? Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc się wypowiedzieć. proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.