Swędząca czerwona krosta na kolanie

Od roku mam przy kolanie czerwona kroste, ktorej czubek czasem się wysusza i łuszczy. Krosta potrafi swędzieć dość mocno. Pamiętam że pojawiło się to po festiwalu. Ignorowałem to długo myśląc że to może pozostałość od ukąszenia przez muchę końską, jednak rok czasu to już niepokojące. Czy to może być gronkowiec lub coś groźnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisaną zmianę powinien ocenić dermatolog. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.