Swędząca i bolesna skóra pomiędzy palcami

Czerwona, swędząca i bolesna skóra pomiędzy palcami Witam, od paru dni mam dłoniach, między palcami czerwoną piekącą, albo swędzącą skóre, do tego jest strasznie wysuszona. Po smarowaniu kremem piecze bardziej. Wcześniej dziecko moje miało pleśniawki, nie wiem czy nie zaraziłam się grzybicą, albo to egzema. Proszę o pomoc. Czy podczas karmienia piersią mogę używać kremy przeciwgrzybiczne??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Koniecznie proszę nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie. Proszę tylko przypomnieć lekarzowi, że karmi Pani piersią.