Swędząca różowa wysypka w zgięciu kolan i łokci

Od miesiąca pojawiła mi się swędząca, różowa wysypka w zgięciu pod oboma kolanami i łokciami. Swędzi ,rozrasta się. Stosowałem samorzutnie nizoral, bez skutku. Co to jest p. doktorze, jak zaradzić. Mam 75 lat.

Witam,
nizoral raczej tu nie pomoże..
proszę dokładniej opisać zmiany /jaki kształt mają,czy są wypukłe,czy ulegają złuszczaniu itp/,ewentualnie zamieścić zdjęcie/a wymienionych zmian.
Jeżeli ma Pan możliwość sugeruję konsultację u lekarza dermatologa ponieważ zapewne trzeba będzie w tym przypadku użyć preparatów wydawanych na receptę.