Swędząca wysypka na brzuchu i udach

Witam,potrzebuję pomocy ponieważ już mnie to męczy :( od jakiegoś czasu mam jakby jakieś uczulenie (wysypka mała) lecz tylko nie które części ciała a mianowicie mało na brzuchu i na dwóch udach oraz pupie przez co mam nieprzespane noce do końca ze względu na swędzenie :( co można zastosować w tej opcji? Serdecznie dziękuję za odpowiedź bo naprawdę to już jest męczące

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proponuję udac się koniecznie do lekarza dermatologa.