Swędzące bąble na plecach a ukąszenia

Witam, wczoraj wróciłam z nocnej zmiany, położyłam się ok godz. 8 spać i wstałam koło 14. Kilka godzin później zaczęły swędzieć mnie plecy - zaczęłam się drapać. Okazało się, że mam na nich to: http://zapodaj.net/075c84748614c.jpg.html (dodam, że spałam bez koszulki). Czy są to ukąszenia komara/pluskwy? Pytam ponieważ nie zdarzyło mi się żeby komary mnie tak pogryzły. Bąble bardzo bardzo swędzą, są cieplejsze, ale nic się z nich nie sączy. Co stosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.