Swędzące drobne krostki na rękach

Mam takie krostki male swedzace na obi rekach wypelnione plynem. Poza tym dwa dni temu jakis owad mnie ugryzl w palec i do tej pory mam spuchniety tak ze nie moge zgiac. I tak jakbym miala gdzieniegdzie czerwone wokol paznokci jakby zastrzal. Co robic? Stosowalam rywanol, pilam wapno, maczalam palce we wrzatku.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.