Swędzące różowe krostki na ciele

Witam, pare dni temu zauwazylam na swoim ciele pare malych rozowych krostek ktore bardzo swedza. Na poczatku wygladaja kak ukaszenie komara ale jak podrapie to robia sie czerwone i robi sie czerwona plamka w okolo. Bardzo swedzi, utrzymuja sie one pare dni i znikaja lecz potem pojawiaja sie w innym miejscu na ciele. Miałam je już na dłoni, udach, pośladkach, dolnych partiach brzucha oraz piszczelach. Prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny zian skónych nie jestem w stanie postawić diagnozy. Konieczny jest kontakt z lekarzem, najlepiej dermatologiem.