Swędzenie i wilgotność miejsc intymnych 2 tygodnie przed miesiączką przy niedoczynności tarczycy

Witam od 3 lat choruje na niedoczynnosc tarczycy-hashimoto .Przez dwa lata jakos funkcjonowałam a teraz od jakiegoś czasu co miesiac dwa tyg przed zblizającą sie miesiaczką zaczyna mnie swedzieć miejsce intymne jest tam bardzo wilgotno.Byłam u lekarza ale niby nic nie jest ale mnie to bardzo meczy bo nie moge normalnie funkcjonować.Dodam ze jak miesiaczka mi sie skonczy przez tydzien połtora jest ok potem znowu to samo.POrosze o jakies wskazówki.Uzywam masci clotrimazolumj i iladian intima i nic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Swędzenie okolic intymnych może być spowodowane infekcją, podrażnieniem czy reakcją alergiczną. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.