Swędzenie miejsc intymnych po pettingu

Dzień dobry. Pod koniec lipca, tegorocznych wakacji, uprawiałam ze swoim chłopakiem petting. Dotychczas mył ręce przed każdym spotkaniem, natomiast wtedy nie.. Ta sytuacja powtórzyła się dzień po dniu przez 3 dni. Po tygodniu zaczęły mnie swędzić miejsca intymne. Stosowałam szałwię do podmywania oraz smarowałam Iladian'em - nie pomogło. Poszłam do ginekologa, przepisał mi pimafucort oraz oxycort, nie kupiłam. Podmywałam się tantum rosa oraz smarowałam clotrimazolum- pomogło. Czy może być nawrót?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.

Jeśli pomogło to dobrze. Nie da się nigdy zapewnić pacjentki o tym, że grzybica u niej nie wystapi, czy inna infekcja. Należy dbać o higienę i reagować na wystepujące objawy. Natomiast o "nawrocie" mysimy wtedy kiedy infekcje zdarzają się jedna po drugiej. Wtedy nalezy pomysleć o zidentyfikowaniu i usunieciu przyczyny i na pewno o zmianie strategii leczenia. W wielu krajach anglosaskich z takim problemem jak Pani opisała kobieta nawet nie trafia do ginekologa. Leczy się sama, bądź z udziałem jej lekarza rodzinnego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty