Swędzenie nóg podczas dłuższego stania w okolicy kostek

Swędzenie nóg podczas dłuższego stania, w okolicy kostek. Moja 11 letnia córka skarży się na silne swędzenie w okolicach kostek obu nóg, pojawiające się podczas dłuższego stania. Jest to dla niej bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc i podanie prawdopodobnej przyczyny. Dodam jeszcze, że jak podnosi nogę do góry lub siada swędzenie ustaje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u pediatry, który będzie mógł wykonać badanie lekarskie i zlecić ewentualne dodatkowe badania. Pozdrawiam.