Rwące bóle nóg u 14-latki

Witam. Moja 14-letnia córka skarży sie od rana na rwące bóle obu nóg. Już nawet w nocy ją bolały. Nie może wogole chodzić bo ją bardzo bolą. Żadnego sportu nie uprawiała ani dużo nie chodziła. Ostatnio jest zmęczona i trochę blada. Łatwo sie męczy. Miała badania krwi w kwietniu i TSH i mocz wyszły jej bardzo dobrze. Błagam o bardzo szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić a ona już tak bardzo cierpi że płacze. Zażywała ibuprom i masowala sobie nogi i nic. Bolą ja od kostek aż do pachwiny.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny kontakt z lekarzem, bez badania dziecka i podstawowocyh informacji nie jestem w stanie udzielic porady internetowej.