Swędzenie skóry i strupy po pieprzyku na głowie

Witam, Od dłuższego czasu niepokoi mnie miejsce na głowie nad szyją po pieprzyku. Kilka lat temu miałam pieprzyka lecz nie wiedząc o nim rozdrapałam go przypadkiem. Potem został po nim strupek, który odszedł i teraz nie ma śladu po nim, jedynie coś w rodzaju krostki. Jednak do tej pory często swędzi mnie skóra w tym miejscu. Skora nie różni się kolorem w tym miejscu od reszty, nie ma żadnych znamion, tylko mała krostka w kolorze skóry. Czy powinnam się w takim razie martwić? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w razie utrzymywania się obaw i dolegliwości proszę o wizytę u dermatologa. Bez dokonania dokładnego badania fizykalnego nie jest możliwa do postawienia adekwatna diagnoza. Pozdrawiam