Swędzenie skóry i wysypka

Witam. z 3 tygodnie temu, byłem u dziewczyny. Za tydzień znowu bylem, ale pod wieczór strasznie mnie coś swędziało. Po weekendzie, wróciłem do domu. Swędzenie przeszło, na jakieś 2-3 dni. po 3 dniach tak swędziało, że budziłem się w nocy.. Najbardziej, gdy już się przykryłem, i o 18.. Nie dało się wysiedzieć, po kilku dniach zauważyłem na swojej skórze dziwną wysypkę, troche jak pokrzywka (taka malutka, lekko czerwona). Myślałem, ze to uczulenie na ElektronicznegoBrałem wapno 3 dni nie pomagało.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany świąd skóry oraz wysypka mogą mieć wiele przyczyn. Najbardziej prawdopodobne wydaje się być jednak tło alergiczne. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz wdroży dalsze postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl