Swędzenie sutków, mrowienie i obolałość piersi, senność i zmęczenie

Witam. Mam pytania: czy swędzenie sutków, mrowienie i obolałość piersi, senność, zmęczenie - o czym może świadczyć, czego być sygnałem w podanej poniżej sytuacji: Ostatni okres rozp. 30.04.15 krwawienie do 4.04. Cykl 28-29 dni. objawy dni płodnych m. 10-16dc. stosuje NMP bez dotychczas antykoncepcji. w tym cyklu wspolzylam z mezem 6-7.04 (8-9dc) i zarzyłam escapella 8.04 pozniej wspolzylismy 10.11 i tego samego dnia tez zarzylam escapella. Nie wiem czy byla owulacja. Prosze o odpowiedz na pyt.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję nie przyjmować tak często escapella, jest to lek "ratunkowy" a nie do brania 2 raz w tak krótkim okresie czasu. Konieczna jest wizyta u ginekologa.