Swędzenie ucha i wodnista wydzielina o brzydkim zapachu po ostrym zapaleniu ucha

Witam , mialam ostre zapalenie ucha , wyleczylam i zaczely sie klopoty . od paru miesiecy okropnie swedzi mnie ucho i wycieka jakas wodnista klejaca o brzydkim zapachu wydzielina , lekarze nie pomagaja . wydalam juz bardzo duzo pieniedzy . jestem juz bezradna i strasznie cierpie, czesto placze bo nic nie moge juz zrobic, jest to strasznie meczace pomagal mi tylko lek cetraxal , ale na tydzien. Z Góry dziekuje za jaka kolwiek odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez przeprowadzenia badania stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Zdecydowanie sugeruję kontakt z laryngologiem. Być może konieczne jest wykonanie posiewu wydzieliny, a przede wszystkim badanie laryngologiczne.