Wodnista wydzielina z odbytu po wycięciu hemoroidu i wymrożeniu szczeliny odbytu

Witam. Jestem po zabiegu wycięcia hemoroidu i wymrożeniu szczeliny odbytu. Po zabiegu bardzo sączy mi się wodnista wydzielina z odbytu. Miałam juz wczesniej usuwane hemoroidy i krwawienie bylo male. A tym razem oprócz krwawienia wydobywa sie wlasnie duzo wodnistej wydzieliny. Czy to jest normalne po wymrozeniu szczeliny? czy z powodu wych wycieków po operacji mogę nabawić sie infekcji intymnej?

Taka wydzielina w przypadku wymrażania szczeliny odbytu i żylaków jest typowa i może sączyć się przez 2-3 tygodni. Taki wyciek zapewne treści surowiczej jałowej (po wymrożeniu) nie powinien w żaden sposób wywoływać zakażeń także intymnych.