Hemoroidy i szczelina odbytu

WitAm mam taki problem iż mam hemoroidy oraz szczelinę odbytu lecz gdy używam maści i wypróżniam się po południu nie zauważam krwi natomiast jak pójdę rano do łazienki się wyproznic to krew się pojawia czy ta zależność ma coś wspólnego z tym czy powinna budzić do niepokoju? Szczelina i hemoroidy stwierdzone przez lekarza zostały

Prawdopodobnie Pana objawy są spowodowane szczelina odbytu. Więcej na ten temat znajdzie Pan na stronie www,melitamedical.pl w dziale Proktologia.