Krwawienie przy oddawaniu stolca po wycięciu hemoroidów

jestem ponad 3 tygodnie po zabiegu wyciecia narośli(polip włoknisto-nabłonkowy), która powstała po hemoroidach. Ogólnie nie odczuwam bólu jedynie przy oddawaniu stolca i pojawiło się delikatnie krwawienie. Mój lekarz stwierdził, że jestem zdrowa jednakże martwi mnie sączenie wydzieliny z okolic odbytu. Czy te dolegliwości miną? Dodatkowo czuję małą górkę przy odbycie i nie wiem czy to znowu hemoroidy i czy mogę smarować jakąś maścią.

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby ocenić czy to hemoroidy konieczne jest badanie lekarskie, per rectum, dlatego sugeruję wizytę u lekarza. Co do wydzieliny to być może to powikłanie po zabiegu.
Pozdrawiam