Świąd, ból podbrzusza i prawego jajnika po stosunku

Witam serdecznie,Strasznie się boję, ponieważ zdarzył mi się w ubiegłym tyg.bezpieczny stosunek z mężczyzną którego słabo znam. Od tego czasu najpierw pojawił się świąd, ból podbrzusza i prawego jajnika oraz powyżej oraz częste oddawanie moczu dziś bolą mnie plecy w okolicy nerek. Nie wiem czy sobie czegoś nie wmawiam (mam nerwice) w każdym razie pierwszy raz zdecydowałam się być tak lekkomyślna ale nie chcę by to zaważyło na moim życiu. Nie wiem jakie badania powinnam zrobić.Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ oraz specjalistą wenerologiem, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz zaleci właściwe postępowanie diagnostyczno-lecznicze.