Ból podbrzusza, krew z nosa i brak okresu

mam bóle podbrzusza, krew leci mi z nosa, nie mam okresu i mam wypuklenie po prawej stronie na podbrzuszu. uprawiałm petting 4 tygodnie temu i po wytrysku umyłam rece mydłem i wytarłam o recznik jakies 2 godziny potem wprowadzilam palce do pochwy. wyszły dwa negatywne testy robiace popołudniu. Czy moge być w ciąży? czy czekać na okres?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Nie ma zatem powodów do niepokoju. Ze względu jednak na dolegliwości bólowe oraz krwawienia z nosa powinna Pani skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.