Opuchlizna i ból śródręcza

witam !!!moją mam boli ręka dokładnie śródręcza i ma trochę zapuchnięte. Czy to mogą być stawy? I do tego od 2 dni ciemno przed oczami czasami jej się robi. Proszę bardzo o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany obrzęk i dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być wynikiem zapalenia stawów. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.