Opadanie brzucha w ciąży

mam pytanie od jakiegos czasu rosnie mi brzuch ciaza odpada mam dziwne klucia po lewej stronie na dole i bol kregoslupa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza konieczność dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję, by udała się Pani do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.