Trzy poronienia u 28-latki
Pnie doktorze jestem po 3 poronieniach 2 do 12 tyg. ciazy a jedne w 23 tc.trzy tyg.temu bylo 3 poronienie.Prosze o podpowiedz co mam robic jestem zalamana.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Przebycie trzech poronień wskazuje na konieczność dokładnej diagnostyki w celu ustalenia ich przyczyny. Proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.