Problemy z zajściem w ciążę a poronienie

Witam mam pytanie czy sa jakies dobre sposoby zeby zajsc w ciaze staramy sie z mezem juz od dluzszego czasu i nic.... 3 lata temu bylam w ciazy ale stracilam dziecko w 3 miesiacu z badan histopatologicznych nic nie wyszlo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by poprzez metody "domowe" ułatwić zajście w ciążę. Niestety nie napisała Pani od kiedy się Państwo starają o dziecko. Jeśli bowiem powyżej roku, być może mamy do czynienia z problemem niepłodności. W takie sytuacji sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.