Czy są jakieś leki lub sposoby, by szybciej zajść w ciążę?

Witam! Staram sie z mężem od kilkunastu lat o dziecko i jak narazie z marnym skutkie. Czy są jakieś leki lub sposób by moc szybciej zajść w ciąze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani problemy z zajściem w ciążę, przede wszystkim powinna Pani skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.